U skladu sa članom 10. stav 3. i 4. Zakona o finansiranju političkih aktivnosti, Socijaldemokratska partija Srbije, objavljuje:

Ime i prezime / NazivMestoIznos davanjaDatum objavljivanja
Nenad GrbićKikinda10.000,0017.01.2017.
Dušan IgnjatovićMladenovac4.000,0017.01.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.01.2017.
Nenad GrbićKikinda20.000,0011.02.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.02.2017.
Dušan IgnjatovićMladenovac3.000,0028.02.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.03.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.04.2017.
Pero BukvaBeograd8.000,0005.05.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0022.05.2017.
Milivoj SuvajdžinKikinda31.500,0017.06.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.06.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.07.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0022.08.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0020.09.2017.
Zoran KosićKikinda21.000,0010.10.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0020.10.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0022.11.2017.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.12.2017.