U skladu sa članom 10. stav 3. i 4. Zakona o finansiranju političkih aktivnosti, Socijaldemokratska partija Srbije, objavljuje:

Ime i prezime / NazivMestoIznos davanjaDatum objavljivanja
Ivan BauerBeograd20.000,0021.05.2016.
Branko GogićBeograd100.000,0030.05.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.06.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0022.07.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0023.08.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0020.09.2016.
Nenad GrbićKikinda10.000,0007.10.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0024.10.2016.
Nenad GrbićBeograd10.000,0009.11.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0022.11.2016.
Ivan BauerBeograd4.000,0021.12.2016.