U skladu sa članom 10. stav 3. i 4. Zakona o finansiranju političkih aktivnosti, Socijaldemokratska partija Srbije, objavljuje:

Ime i prezime / NazivMestoIznos davanjaDatum objavljivanja
Miroslav PopovićBečej3.560,0025.01.2013.
Vesna MilosavljevićTrstenik500,0012.03.2013.
Miladin KovačevićBeograd30.000,0014.03.2013.
Branka NikolićBeograd50.000,0019.03.2013
Darko MarinkovićBeograd8.000,0023.03.2013.
Goran PetrovićBeograd40.000,0014.05.2013.
Meho OmerovćBeograd20.000,0014.05.2013.
Amira FazlagicBeograd50.000,0005.06.2013.
Veljko RakićBeograd8.000,0006.06.2013.
Vladimir BisenićBeograd30.000,0010.06.2013.
Danko PerišićAranđelovac5.000,0012.11.2013.
Neven CvetićaninBeograd12.600,0014.11.2013.
Radoje SavićevićBeograd30.000,0015.11.2013.
Vojin Vučićević Beograd145.000,0019.11.2013.
Ljubiša ĐokićUžice3.000,0019.11.2013.
Mirna KosanovićBeograd37.000,0021.11.2013
Darko NenkovićSvilajnac50.000,0022.11.2013.
Katica MarkovićBeograd25.000,0022.11.2013.
Maja PotićPirot25.000,0022.11.2013.
Milutin NikolicBeograd100.000,0025.11.2013
Vlada MarinkovicBeograd50.000,0025.11.2013
Maja KnezevicJakovo40.000,0025.11.2013
Gordana PredicBeograd50.000,0026.11.2013
Goran StojanovskiBor5.000,0026.11.2013
Brankica JovićBeograd40.000,0027.11.2013.
Tatjana CvetkovićKruševac20.000,0027.11.2013.
Predrag PeruničićBeograd150.000,0028.11.2013.
Tatjana MatićBeograd9.500,0028.11.2013.
Željko DžakulaNovi Sad100.000.0002.12.2013.
Mića MladenovićVranje80.000,0002.12.2013.
Aleksandar StajićVranje70.000,0002.12.2013.
Jovica StojiljkovićVranje54.000,0002.12.2013.
Gordana SavićLeskovac50.000,0003.12.2013.
Igor CvetkovićLeskovac50.000,0003.12.2013.
PolydorGornji Milanovac300.000,0003.12.2013.
KensNovi Pazar150.000,0005.12.2013.
Jasmina MilosevićBeograd170.000,0006.12.2013.
Branko GogićBeograd220.000,0006.12.2013.
Ninoslav ProdanovićKragujevac50.000,0006.12.2013.
Uroš KandićZrenjanin160.000,0007.12.2013.
Marko StojanovicBeograd80.000,0007.12.2013.
Dragana Tomić BeširZaječar20.000,0010.12.2013.
Jasminko HadzisalihovićBeograd144.000,0002.12.2013.
Milena BićaninBeograd110.000,0012.12.2013
Momčilo ČulićBeograd60.000,0012.12.2013
Grupa 47Novi Sad350.000,0016.12.2013.
Erić MilojeBeograd112.000,0019.12.2013.
Andrej Manojlović Beograd100.000,0019.12.2013.
Slavica SavićBeograd61.000,0023.12.2013.
Ivan BauerBeograd128.000,0023.12.2013.
Sagal FoodBeograd500.000,0023.12.2013.
Lazo ŠeganBeograd100.000,0023.12.2013.
Vesna MilekićBeograd47.500,0024.12.2013.
Suzana PaunovicBeograd120.000,0024.12.2013.
Mirjana MitrovicBeograd80.000,0024.12.2013.
Marija Labovic Beograd70.000,0024.12.2013.
Danijela MirjanicBeograd60.000,0024.12.2013.
Marijana Ivovic VukoticBeograd130.000,0026.12.2013.