U skladu sa članom 10. stav 3. i 4. Zakona o finansiranju političkih aktivnosti, Socijaldemokratska partija Srbije, objavljuje:

 

Ime i prezime / NazivMestoIznos davanjaDatum objavljivanja
Agencija „Lazar“Beograd200.000,005.3.2012.
Meho OmerovicBeograd50.000,0028.3.2012.
Aleksandar StojanovicNiš50.000,0031.3.2012.
Dejan AnticSubotica 50.000,0013.04.2012.
Aleksandar Jankovic Beograd97.000,0011.05.2012.
Vladimir MarinkovicBeograd60.000,00 11.05.2012.
Milena BicaninBeograd50.000,0011.05.2012.
Gordana PredicBeograd50.000,0011.05.2012.
Jasminko HadžisalihovicBeograd96.000,0011.05.2012.
Tatjana KoluvijaBeograd50.000,0014.05.2012.
Predrag PerunicicBeograd60.000,0014.05.2012.
Uroš KandicLukicevo100.000,0014.05.2012.
Vojin VucicevicBeograd 155.000,0014.05.2012.
Moravex dooSubotica59.000,0025.05.2012.
MulticompanyNovi Sad2.015.000,0014.06.2012.
Ninoslav JovanovicNiš90.000,0025.06.2012.
Branko GogicBeograd245.000,0010.07.2012.